logo

Постформінг

поєднання функціональності та зовнішнього вигляду – EGGER пропонує для вирішення цього завдання високоякісні ДСП, МДФ, ЛДСП, пластик та кромку
Український виробник, який Для виробництва своєї продукції застосовує сертифіковане обладнання провідних фірм Німеччини та Італії.
SWISS KRONO є провідним виробником ЛДСП, стільниць та єдиним виробником OSB/3 на внутрішньому ринку України.
Стільниці Львів левандівка
Kronospan – одна з найбільших у світі деревообробних компаній. Вона виросла з невеликого сімейного тартаку, створеного в 1897 році в австрійському місті Лунгец
Італійська компанія Arpa виробляє вологостійкі стільниці високої якості на основі ДСП класу емісії Е1 з покриттям із міцного пластику.
 • Постформінг – це деревно-стружкова плита, тобто ДСП, верхня частина якої покривається якісним HPL – пластиком. Дана технологія дозволяє захистити звичайну ДСП від всіляких пошкоджень, які виникають в ході експлуатації кухонної стільниці. Покриття за типом  є одним з найбільш міцних і має відмінну зносостійкість, царапостійкість і стійкість до вицвітання
 • Постформінг – це найдоступніший вид  стільниць з МДФ або ДСП. Як облицювальний матеріал використовується HPL – пластик, який міцно кріпиться на деревної поверхні. 
 • Щоб збільшити довговічність подібних стільниць,  всі незахищені ділянки покрити герметиком. 

Ціна від 1435 грн. шт.

Плюси технології: 

 • Стійкість до агресивного середовища – кіптяви, пилу, вологи і миючих засобів. Водонепроникні властивості дозволяють використовувати постформінг навіть у ванній.
 • Стійкість до механічного стирання, пошкоджень гострими предметами.

Термостійкість постформінгу. У місцях поруч з плитою у якісної стільниці НЕ буде здуватися покриття, а гарячий чайник не випалить темний круг.

 • Екологічність матеріалу. Паперова основа пластика є безпечною для здоров’я мешканців будинку.
 • Великий асортимент забарвлень і фактури для стільниці.

Недоліки постформінгу : 

 • постформінг стільниць – неможливість повноцінного відновлення пошкоджень. Щоб ліквідувати тріщину або відшарування, потрібно повністю міняти стільницю.
 • Застосування постформінгу для стільниць актуально тільки для прямих модулів  для кутових секторів складається з двох частин. Між собою вони з’єднуються алюмінієвою планкою або робиться євро-з’єднання . Під таким з’єднанням є ймовірність потрапляння води в стик вглиб плити ДСП, яка викличе розбухання.

З’єднувач стільниці  Стик в Замок.

 •  Для його створення потрібно фрезерний верстат. Тільки на якісному обладнанні він виходить бездоганним.
 • Правильно виконані торці після складання утворюють поверхню, на якій зазор не видно  – він є, але ширина його складає долі міліметрів. Якщо покриття темного кольору, то буде непросто знайти, де запил стільниці
 • Позитивна сторона еврозарізу – в гладкій поверхні, на якій не видно місця з’єднання.
 • Недоліки також є, їх небагато. Для того щоб виконати заріз без з’єднювальної планки  – потрібно абсолютно рівної стіни і правильних кутів. Якщо стіни нерівні, то стільниця НЕ буде до неї приєднуватися, і між нею і стіною буде зазор. Його не можна закрити, змінюючи її положення. Доведеться закривати його за допомогою настільного плінтуса. Якщо кривизна значна, то зазор все одно залишиться. Доведеться вирівнювати стіну.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін