logo

ЛДСП

Поєднання функціональності та зовнішнього вигляду – EGGER пропонує для вирішення цього завдання високоякісні ДСП, МДФ, ЛДСП, пластик та кромку
Kronospan – одна з найбільших у світі деревообробних компаній. Вона виросла з невеликого сімейного тартаку, створеного в 1897 році в австрійському місті Лунгец
Компанія спеціалізується на виготовленні шліфованих  та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки “Swisspan by Sorbes”
SWISS KRONO є провідним виробником ЛДСП, стільниць та єдиним виробником OSB/3 на внутрішньому ринку України.

Ціна від 1322 грн. шт.

ДСП – практичний і економічний матеріал. Цей матеріал відносно не дорогий і тому зустрічаються найчастіше в меблях.

ДСП – виготовляється методом гарячого плоского пресування деревних частинок (стружок), змішаних з речовиною, головним чином клейовими смолами. Повноцінним сировиною для ДСП є будь-яка малоцінна деревина, як хвойних, так і листяних порід. Експлуатаційні властивості ДСП, в основному, залежать від їх щільності, форми і розміру деревних частинок, а також кількості та якості зв’язуючого клею.
Сьогодні на ринку України представлено багато ламінованих плит з різноманітними декорами , текстурами, емітацією тканини, шкіри, металу від таких Виробників як:
Kronospan (Україна), SwissKrono (Україна), Swisspan (Україна), Cleaf (Італія), Egger (Австрія), Skin (Італія) , Saviola (Італія), Alvic (Іспанія).

Всі вони мають великий вибір декорів тому з допомогою креслень технолога та дизайнера можна розробити оригінальний, цікавий та стильньй виріб будь якої складності. Гардеробні кімнати, шафи, вітальні , дитячі кімнати, готелі, найчастіше оформляються саме з матеріалу ДСП.

Всі перечислені виробники ДСП : Egger, Kronospan, SwissKrono, Swisspan, Cleaf, Saviola , Skin, Fenix, Alvik, дотримуються одного міжнародного стандарту виробництва тому про міфи шкідливості , смоли і формальдегіду тут не йде мова. Такі відомі виробники плитних матеріалів на сам перед думають про свій імідж, міжнародні стандарти і кінцевого споживача. Їхня продукція відповідає європейським нормам вмісту емісії Е1. Тому переживати за екологічність матеріалів від відомих виробників не потрібно.

плюси:

  • Це самий бюджетний варіант з усіх можливих.
  • Великий вибір декорів
  • Ударостійка кромка ABS на краях панелей з ДСП захищає елементи наповнення від відколів і подряпин

мінуси: не рекомендовано використовувати в приміщеннях з високою вологістю.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін