logo

Кромкування EVA та PUR клеями

Ціна від 16 грн. м.п.

Кромкування ДСП є послугою обклеювання полімерною кромкою торців деталей з плитних матеріалів. Це робиться з декількома цілями: край закриває торець, роблячи недоступними внутрішню структуру та наявні в ній порожнини для проникнення із зовнішнього середовища вологості, пилу, бруду. Таким чином, окромкована деталь виявляється більш стійкою до несприятливих впливів, а це в свою чергу означає більш тривалий термін служби меблів. Крім того, край підвищує декоративність зовнішнього вигляду, з нею готові меблі мають вигляд завершений і привабливіший.

Види та способи кромкування

Наша компанія пропонується послуги лінійного та криволінійного кромкування.

Лінійне кромкування ДСП може сильно відрізнятися за вартістю та/або одержуваним результатом, залежно від того, яка кромка та клей використовуються. У нас ви можете замовити:

  • Кромкування ПВХ – стандартна послуга з кромкування плитних матеріалів кромкою з ПВХ.
  • З використанням ПУР-клею – поліуретановим клеєм за замовчуванням кромкуються фасадні МДФ плити ; Використання ПУР-клею дає певні переваги: ​​непомітний клейовий шов, стійкість до вологості, коливань температур, вища міцність, ніж у звичайного клею.
  • Кромкування пластиком – обробка торців стільниці.
  • Прямолінійне поклейка ДСП проводиться на клейковому верстаті Homag.
  • Послуга криволінійного кромкування (радіусів та кутів) здійснюється за допомогою криволінійного верстата. У ручну здійснюється торцювання за необхідності закрити кромкою П-подібні зарізи у плиті.

На кромкування ДСП ціна залежить від декількох фактрів: методу, складності (ручна робота вийде дорожче) і довжини оброблюваних торців у погонних метрах.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін