logo

Фрезерування плитних матеріалів

Ціна від 70 грн. м.п.

Фрезерування – складна технологічна операція для обробки заготовок будь-якої твердості: ДСП, МДФ. Ціна на фрезерування залежить від складності замовлення, але завжди відповідає якості виконаних робіт.

ДСП – це матеріал, який отримав популярність завдяки невисокій ціні, міцності та простоті в обробці. Він успішно використовується для виготовлення дверей, меблів, рекламних конструкцій і виставкових стендів. Фрезерування ДСП, на відміну від лінійного розкрою, дозволяє виготовляти деталі зі складними контурами, що надає конструкторам і дизайнерам безмежні можливості для втілення задумок. Ламіновані ДСП використовуються для виготовлення дверей, меблів, у дизайні приміщень, тоді як неламіновані активно застосовуються в будівництві, виготовленні рекламних елементів. Сучасні ЛДСП виготовлені в широкій гамі текстур та кольорів.

Особливості фрезерування ДСП

Недостатня еластичність ДСП інколи в процесі обробки призводить до кришення, що, в свою чергу, не дозволяє плиті міцно утримувати цвяхи та шурупи, особливо при повторному закручуванні. З цією ж проблемою зіткаються при фрезеруванні ДСП на верстатах. У разі неправильно підібраних фрез і швидкісних режимів під час фрезерування по кромці ламінованого ДСП можуть з’явитися відколи. Саме через це плиту забраковують. Допомагають в боротьбі зі сколами компресійні фрези, виготовлені з твердосплавних металів, діаметр яких – від 3 мм та більше. Для тривалої роботи фрези її діаметр не повинен перевищувати товщину матеріалу.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін