logo

Фасади акрилові

Український виробник, який Для виробництва своєї продукції застосовує сертифіковане обладнання провідних фірм Німеччини та Італії.
Компанія Niemann постачає матеріал найвищої якості, саме з цієї причини він набув такого великого поширення в меблевому виробництві.
Вироби від цього виробника відрізняються високою міцністю та якістю. В процесі експлуатації вироби не виділяють ні яких запахів.

Акрилові МДФ фасади – це високоякісні сучасні фасади з унікальними споживчими властивостями, створені за допомогою кращої сировини від провідних світових виробників на сучасному високотехнологічному обладнанні.

Ціна від 3584 грн./м2

Для виробництва таких фасадів використовується плита МДФ, на яку наноситься акриловий пластик. Таке покриття відрізняється максимальним ступенем глянцю та особливою міцністю. Товщина акрилового пластику від 0,8 мм до 4мм. Покриття товщиною 2-4мм дозволяє виготовити фаску 45 градусів у торці фасаду та створити ефект ще більшої глибини та об’ємності.

Акрилові фасади Львів Левандівка

Переваги:

  • нетоксичні та безпечні
  • стійкі до деформації під впливом підвищеної температури та вологості завдяки високоміцному покриттю
  • стійкі до дії UF-променів
  • максимальна ступінь глянцю, що від дзеркалює, збільшує простір невеликих приміщень
  • поверхня стійка до впливу вологи, тому це чудовий варіант для кухні та ванної кімнати
  • підвищена термо та жаростійкість, що дозволяє, не побоюючись відшарування покриття, вбудовувати духові шафи та варильні поверхні. Під впливом відкритого вогню матеріал не горить, а плавиться, що збільшує пожежостійкість.
  • можливість реставрації подряпин поліруванням.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін