logo

Фанера

Властивості фанери, представленої цим виробником – висока механічна міцність, невелика вага, легкість обробки, екологічність та привабливий зовнішній вигляд

Фанера – один з найпоширеніших матеріалів для будівництва. Щоб отримати фанеру, склеюються спеціальні матеріали – так званий, шпон.

Ціна від грн.

Фанеру можна розділити на види:

Вологостійка фанера – це фанера, оброблена спеціальним чином, який дозволяє чинити опір волозі. Для того, щоб максимально збільшити характеристики вологостійкої фанери, вдаються до ламінування.
Фанера ФСФ (фанера, при виробництві якої застосовується смоляний фенолформальдегідний клей). Фанера ФСФ характеризується високою зносостійкістю, механічною міцністю та високою вологостійкістю. ФСФ — один із найпоширеніших і найпопулярніших у світі видів фанери, використовується у будівництві, виробництві, покрівельних роботах.
Фанера ФК (фанера, у виробництві виходить при приклеюванні шпонів карбамідним клеєм). Має менші вологостійкі характеристики, використовується при внутрішній обробці приміщень, у меблевому виробництві, при виготовленні дерев’яної тари, під час роботи з конструкціями всередині приміщення.
Фанера ФБ (фанера, просочена бакелітовим лаком, склеюється надалі). Такий вид фанери має максимальну опірність агресивного середовища і може використовуватися в умовах тропічного клімату, при підвищеній вологості і навіть під водою.
Фанера БС (фанера, просочена бакелітовим клеєм, С – спирторозчинний). Ця фанера має фантастичні властивості — надвисоку міцність, стійкість до агресивних середовищ, гнучкість, пружність, водонепроникність, не гниє, не розкисає. Її ще називають авіаційна фанера за те, що раніше використовувалася тільки в авіа-і суднобудуванні.
Фанера БВ (фанера, просочена бакелітовим клеєм, В – водорозчинний). Ця фанера має ті самі властивості, що й попередня, крім вологостійкості, так як клей, що застосовуються при склеюванні шарів – водорозчинний.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін