logo

Декоративні плити МДФ

Компанія AGT виробляють високоякісні матеріали, які відрізняються бездоганною якістю поверхні, скісною обробкою та сбалансованою формою
Турецький бренд, який виробляє якісні плитні матеріали, ламінат, та багато інших виробів. Відрізняється якістю та тривалим терміном використання виробів.
Український виробник, який Для виробництва своєї продукції застосовує сертифіковане обладнання провідних фірм Німеччини та Італії.
Компанія Niemann постачає матеріал найвищої якості, саме з цієї причини він набув такого великого поширення в меблевому виробництві.
Вироби від цього виробника відрізняються високою міцністю та якістю. В процесі експлуатації вироби не виділяють ні яких запахів
Виробник меблевих фасадів. Фабрика обладнанна сучасним обладнанням брендів UNIMAK та BIESSE. Продукція виготовляється відповідно до вимог EU.
Компанія виготовляє іноваційні матеріали для виробництва меблів та декорів.

Панелі МДФ мають найширшу гамму кольорів, що сприяє втіленню в життя різноманітних дизайнерських фантазій. Плити МДФ – унікальний матеріал, що відрізняється бездоганною структурою поверхні, чудовою якістю обробки.

Ціна від 6 070 грн. шт.

Декоративні плити мдф Львів

Переваги панелей МДФ:

  • Глибокі та насичені кольори;
  • Простота очищення та обслуговування;
  • Виняткова якість поверхні;
  • Екологічність;
  • Довговічність матеріалів;

Панелі МДФ – це трендові колекції сучасного та стильного декору для проживання або офісного центру, які підкреслять переваги будь-якого інтер’єру.

Контакти

Звʼязуйтесь з нами, будь-яким зручним для вас шляхом, всі контакти актуальні та ми завжди на звʼязку

devs.lviv@gmail.com

м. Львів, вул. Гніздовського 2.

Форма зворотнього звʼязку

Заповнюйте форму зворотнього звʼязки і наші менеджери перетелефонують вам в найкоротший термін